Суботцівський та Трепівський аматорські колективи отримали відзнаки на «Вересневих самоцвітах»

ytytytytytyt46-е свято театрального мистецтва, присвячене 160-річчю від дня народження корифея українського театру Миколи Садовського, відбулося 24 вересня на території музею-заповідника «Хутір Надія», де впродовж багатьох років жив і працював знаний український драматург, актор, режисер і театральний діяч – Іван Карпович Тобілевич (Карпенко-Карий).

В урочистостях взяли участь Міністр культури України Є.Нищук, голова обласної державної адміністрації С.Кузьменко, голова обласної ради О.Чорноіваненко та інші почесні гості.

Делегацію Знам’янського району очолював голова районної державної адміністрації О.Лукашов.

Після традиційного покладання квітів до підніжжя пам’ятника Івану Тобілевичу (Карпенку-Карому) та урочистого відкриття театрального свята, на головній сцені була представлена вистава театру ім.М. Кропивницького «Дума про незалежність України» у постановці Є.Курмана.

За підсумками 57-го обласного огляду-конкурсу «Театральна весна Кіровоградщини», аматорські колективи малих форм Суботцівського (керівник – Інна Балич) та Трепівського (керівник – Тетяна Лакотош) сільських будинків культури отримали відзнаки та пам’ятні подарунки.

У черговий раз свято «Вересневі самоцвіти» подарувало шанувальникам театру можливість відчути велику силу мистецтва.

Офіційний сайт Знам’янської РДА

Додати коментар