Відкрився фестиваль «Вересневі Самоцвіти» (+фото, відео)

lkkllklkСьогодні на території мізея-заповідника “Хутір “Надія” відбулось урочисте відкриття 46-го всеукраїнського театрального фестивалю “Вересневі Самоцвіти”. 

Традиційно урочистості розпочали біля пам’ятника Іванові Карпенку-Карому. До нього поклали квіти, біля нього – надали право відкрити фестиваль Міністру кульутри України Євгену Нищуку, який приїхав на Кіровоградщину.

Цьогоріч “Вересневі Самоцвіти” пройшли у звичному форматі. Біля території музею розгорнули ярмарок виробів ручної роботи та намети з їжею. На території самої садиби встановили кілька майданчиків, де виступали різні театральні колективи. На алеях можна було переглянути фотовиставку, придбати краєзнавчу літературу. Традиційно у цей день вільний вхід до музеї, що знаходяться на території.

>

Відкривали фестиваль теж актори театру ім. Кропивницького. Гостям свята вони показали “Думу про незалежність України”, яку від початку до кінця подивились і очільники області.

Опісля недалеко від Театрального кола на алеї молодих дубів, що розширюють відомі діячі культури України, висадили іще одне деревце.

“Акула”

Додати коментар