Свято на Івана Купала “Таємниці квітки папороті”

IMG_0860Згідно плану роботу ДНЗ №2 «Теремок» м. Знам’янка на літній період 2016р., одним із завдань є продовження поглибленої роботи з розвитку  у дошкільників позитивного ставлення до духовних цінностей через ознайомлення з літніми календарними святами. 

  8 липня дошкільнята ДНЗ №2 відсвяткували свято на Івана Купала «Таємниці квітки папороті». Підготували і провели його муз. керівник Геворгян Р.В., старша група «Яблучко» (вих. Великоча О.В.), старша група «Калинка» (вих.Ткаченко Т.В.), середня група «Живчик» (вих. Коваленко О.П.). Гостями на святі були дошкільнята ІІ молодших груп «Капітошка», «Полуничка», середніх груп «Пізнайки», «Бджілка», старша група «Гномики» батьки дітей.  Відбулось свято на літньому майданчику, де декораціями слугувала сама природа.  Діти, ведучі та гості були одягнені в українські костюми, у дівчаток на голові були віночки, сплетені з польових квітів. Діти порадували присутніх українськими піснями «Віночок», «На Івана Купала»; дівчатка станцювали танок з віночками;  грали в гру «Струмочок», стрибали через кропиву; проводили змагання –  естафети «Водоноси», «Коромисло». Діти поділились знаннями про цілющі трави та їх особливості, про народні традиції на Івана Купала, які тепер будуть дотримуватись і їх сім’ї. На свято до дітей завітав Іван Купала (вих. Ткаченко Т.В.), Баба Яга (вих. Грищук І.Б.), Лісовик (вих. Москаленко М.В.), Червона Дівиця (вих. Великоча О.В.), які завдяки акторським здібностям допомогли провести свято на високому рівні.

   Закінчилось свято тим, що діти, пройшовши всі перешкоди, все ж таки знайшли квітку – папороть і тепер діти і дорослі будуть щасливими і здоровими цілий рік.  Також і діти – учасники свята, і діти – гості отримали на згадку про це чудове свято зелені повітряні кульки, як символ природи, лісу та пригод, які вони пережили тут.  На протязі усього свята звучала гарна українська музика. Задоволення отримали і учасники і гості свята «Таємниці квітки папороті».

 Вихователь – методист ДНЗ №2 «Теремок» Чуракова С.С, офіційнй сайт відділу освіти Знам’янської міської ради.

Додати коментар