Знам’янчанці оголошено подяку Кіровоградської обласної ради

31-2sMt13Традиційно з нагоди Дня архітектури України в приміщенні Кіровоградського художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна відбулися урочистості.

Під час свята вшанували лауреатів обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка за підсумками роботи 2015 року:

у номінації “Геральдика та вексилологія” Філімонова Володимира Сергійовича — художника комунального підприємства “Довіра” Кіровоградської районної ради, за символіку села Крупське Кіровоградського району Кіровоградської області;

у номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” – Гарбузенко Ларису Володимирівну — старшого викладача кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, за творчий доробок у техніках: декоративний розпис, витинанка, набійка, батик.

Переможцям вручено скульптуру “Степовий орел” і нагрудний знак “Лауреат обласної премії”.

Учасникам конкурсу на здобуття обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка оголошено подяки Кіровоградської обласної ради, а саме: Дрофі Ірині Олексіївні — головному архітектору проектів приватного підприємства “СервісІнвест”, за проект “Будівництво православного храму і благоустрій території парку ім. Крючкова по вул. Ленінградській у м. Кіровограді”; Білошапці Василю Вікторовичу — директору Олександрівського районного краєзнавчого музею, за проект “Символіка села Цвітне Олександрівського району Кіровоградської області”; Айвазовській Раїсі Олексіївні — голові Знам’янської асоціації майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивальниці, збирачці і дослідниці орнаменталістики українських вишиваних рушників, за проект “Вишивана хата”.

Приєднуємося до привітань та бажаємо творчого натхнення й успіху!

Офіційний сайт Кіровоградської обласної ради

Додати коментар