Національний президентський оркестр з концертом у Знам’янці!

79-f-4Минулого тижня з концертом у міському Палаці культури тріумфував Національний президентський оркестр. Про життя колективу, гастролі і закулісні цікавинки ми говорили з головним диригентом оркестру Сергієм Миколайовичем Золотарьовим.

- Цього року Вашому колективу виповнюється 25 років, це має відображення у діяльності?
– Зараз ми маємо концертну програму «Народжені незалежністю» – це дуже символічно, адже ми однолітки нашої держави. Мистецтво, яке ми даруємо нашим слухачам, зрозуміле і цікаве глядачу: тут і народна пісня, і кращі зразки класичних творів, і військові марші, і західна сучасна музика. Наш колектив, згідно статуту, обслуговує заходи глави держави під його особистим патронатом або за його участі.

- За президентства Петра Порошенка мали якісь зміни, зауваження чи побажання від нього?
– Ніколи ми не отримували зауважень від Петра Порошенка, після кожного нашого супроводу він підходить до нас і завжди чемно дякує, нам приємно. Це дуже високий рівень довіри.

- У зв’язку з воєнними подіями на сході як змінився ваш репертуар?
– Ніколи ми не виконували пісні «Аби ти повернувся живим…», «Нам є що захищати..» – зараз ми розуміємо, що вони актуальні. Ми неодноразово були у зоні АТО, у військових частинах, в госпіталях.

- Діалог з глядачем постійний, які проекти за вашої участі можете назвати ще?
– Ми отримуємо багато листів, реагуємо на них. У зв’язку з 30-ми роковинами аварії на ЧАЕС ми мали великий тур Україною «Дзвони Чорнобиля» по всіх атомних станціях у країні.

- Представте солістів оркестру. Хто ці люди?
– На сьогодні у нас 6 вокальних солістів, п’ятеро приїхали до Знам’янки: Вікторія Осадчук, Ірина Зябченко, Олександр Фаркушак, Сергій Гурець та Народний артист України Володимир Засухін.

Передати атмосферу сприйняття глядачем концерту у виконанні віртуозів Національного президентського концерту неможливо навіть найкращими епітетами, адже аура гармонії музики і пісні наповнила залу Палацу культури сповна. Тож, дякуємо гостям за такий травневий подарунок і бажаємо їм творчих успіхів!

Оксана Войчишина

Додати коментар