У краєзнавчому музеї м. Знам’янка відкрито фотовиставку “Жінки і конфлікт в Україні”

IMG_0473Репортажні світлини про жінок, котрі є учасниками бойових подій на сході, волонтерських рухів в Україні, ті, хто зустрічає і проводжає рідних і коханих чоловіків ввійшли до фотовиставки, яка завітала і до міського краєзнавчого музею.
Кожне фото – історія з життя, яку об’єднали люди з Фонду Народонаселення ООН в Україні та Міжнародного благодійного фонду “Український жіночий фонд”. Представниця Кіровоградської громадської організації “Турбота” Ольга Гріднєва розповіла про те, як ця виставка створювалась і як потрапила до нашого міста:” Кіровоградщина перша область, де виставка буде представлена глядачам у двох містах – Кіровограді і Знам’янці, а так вона вже подорожувала по багатьох обласних центрах України.”
На фото багато облич жінок, зі щирими емоціями та хвилюваннями. Вони, як поряд із сильними чоловіками-захисниками, так і самостійно зі зброєю в руках, або за жіночою роботою, готуючи їжу, збираючи допомогу на схід. Найстарша волонтерка, яка дивиться на всіх зі світлини вісімдесятирічна бабуся Антоніна, яка допомагає бійцям, наймолодші на фото – дівчата з Вінничини, які працюють волонтерами. Для цієї місії немає ані віку, ані професійної належності.

IMG_0464
Проводжання чоловіків – то окрема тема представлених на виставці фоторобіт. Дуже символічно, що поряд із виставленою виставкою портрет знам’янчанки Катерини Носкової, яка загинула в АТО. На світлинах немає жінок з Кіровоградщини, є хлопці, яким реабілітологи допомагають після поранень.
Вражаючими є і фото людей, які стали вимушеними переселенцями, втратили все через бойові дії.
Для всіх тих, хто бажає переосмислити події, що зараз відбуваються на сході, поглянути на обличчя жінок на війні – запрошуємо до міського краєзнавчого музею щодня з 8 до 18 години (окрім неділі і понеділка) . Виставка діятиме до 29 квітня.
Дякуємо за підтримку та сприяння презентації фотовиставки “Жінки і конфлікт в Україні” міському відділу культури і туризму (начальник Світлана Бабаєва), міському краєзнавчому музею (в.о. директора Олег Моліс) та колективу редакції місцевої газети “Наша Знам’янщина”.

IMG_0478

Додати коментар