Масляна, Масляна, яка ж ти мала – якби ж тебе сім неділь, а посту – одна!

20160310_131804Масляна, Масляна, яка ж ти мала – якби ж тебе сім неділь, а посту – одна!. Це народне прислів’я, як ніколи, є актуальним сьогодні, адже повсюди люди відзначають одне з найулюбленіших свят дорослих і дітей – Масляну.
10 березня для підопічних територіального центру соціального обслуговування, були влаштовані справжні проводи зими. Зі святковою програмою завітали на захід гості – учасники художньої самодіяльності селищного Будинку культури. До вирію весняних розваг були залучені усі присутні, які спостерігали за протистоянням Зими та Весни. Програма концерту була дуже насичена – багато весняних веселих пісень, гарних віршів, гра на баяні, ігри та розваги. Тепер запрошені точно знатимуть, як треба зустрічати весну і прощатися із зимою. Кульмінацією свята стало частування 20160310_141006млинцями, яке організували учні профліцею (групи 35 та 15 під керівництвом Гетьманець Н.М.). Гості мали змогу скуштувати млинець на свою вподобу з різноманітними начинками, сервіровані та гарно подані майбутніми кухарями-кондитерами. За чаюванням присутні мали змогу поспілкуватися , розповісти про себе та свої уподобання, плани на майбутнє, а дехто навіть знайшов нових друзів.
Терцентр висловлює подяку селищному будинку культури (директор Коломійченко І.В.), ДНЗ Знам’янському професійному ліцею (директор Смоляков С.А.) , які допомогли зробити свято по-весняному теплим та яскравим.

Додати коментар