Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації!

kand-dis-1Журналіст газети «Наша Знам’янщина» Віктор Слюсаренко захистив кандидатську дисертацію.
5 лютого 2016 року в КДПУ імені Володимира Винниченка відбулося чергове засідання Спеціалізованої вченої ради К 23.053.04, на якому були висвітлені основні здобутки наукових пошуків Віктора Слюсаренка на тему «Методика формування експериментальних компетентностей старшокласників з використанням вимірювального комплекту на уроках фізики» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Микола Садовий). Особливістю даної наукової роботи є те, що вперше в Україні сформовано методику виконання фізичного експерименту з новітнім обладнанням німецької фірми «PHYWE».
На захисті серед запрошених осіб був присутній Академік НАПН України Микола Шут, який у своєму виступі, зокрема, відзначив, що робота дисертанта є прогресивною в усіх напрямках і досить корисною для загальноосвітніх шкіл.
На підставі прилюдного захисту та результатів таємного голосування Спеціалізована вчена рада прийняла рішення, що дисертація відповідає вимогам Порядку присудження наукових ступенів і присудити Віктору Слюсаренку науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика).
До речі, Віктор Слюсаренко є автором 36 наукових публікацій (одна стаття опублікована закордоном – в Угорщині), з них 7 навчальних посібниках.
Колектив газети «Наша Знам’янщина» щиро вітає Віктора Слюсаренка з успішним захистом кандидатської дисертації та бажає подальших творчих успіхів, кар’єрного росту, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів!

kand-dis-2

1 Коментар

  1. nataliya коментує:

    Витя я поздравляю тебя. Ты этого заслужил. Молодец!!!!!

    [Відповісти]

Додати коментар