Заходи до Дня Соборності України в ЗШ №7

DSCN296822 січня – особливий день у становленні Української державності – День Соборності України. Це свято, що відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української НародноїРеспубліки, що відбулося в1919 році.
Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. В нашій школі – це свято відзначається щорічно, але особливо урочисто воно пройшло сьогодні, бо саме в такі непрості часи єднання і любов до неньки-України особливо потрібні. Всі вчителі школи зранкупровели інформаційні хвилинки, протягом дня учні зацікавлено вивчали повідомлення інформаційного вісника, розміщеного у холі закладу.Учні 11 класу стали активними учасниками свята, безпосередньо долучившись до висвітлення інформації про події, що передували самовизначенню України, як суверенної та незалежної держави.
DSCN2949Серед святкових заходів мав місце й виховний захід, проведений на базі 9 класу бібліотекарем Свірбій С.А. спільно зі студентом історичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені В.Винниченка Москаленком М.С., колишнім учнем закладу, який окреслив найвизначніші події в історії України, що передували її становленню та самоствердженню. Не залишилися поза увагою й трагічні події сьогодення, а головне – постаті, що закарбувалися в пам’яті кожного з нас назавжди. Хвилиною мовчання вшановано ти, хто загинув у зоні АТО, адже це невимовний біль у душі кожного з нас. Національні кольори прапора, українська символіка, блакитно-жовті стрічки – символи єднання нашої держави. Це єдність, про яку споконвічно мріяли наші пращури, Шевченком омріяна єдність, що має стати запорукою існування єдиної, соборної демократичної України. Бо тільки єдність людей і спільність їхньої мети відкриває шляхи до перемоги, до світлого майбутнього нашої держави.Ми – Україна!Ми – разом!Ми – патріоти!Ми – єдині!

DSCN2955

Заступник директора Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 7 Попова Т.М.

Додати коментар