Кожна дитина – таланту перлина

59-f-4Діти – це майбутнє будь-якої нації кожної країни, бо саме з них починається ВСЕ НА СВІТІ!
Упродовж життя дитина постійно відкриває для себе щось нове та цікаве, тому потрібно робити все, щоб допомогти їй знайти у собі талант, розкрити та зберегти його. І тому головне завдання Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості – допомогти особистості знайти себе, бо кожна дитина – таланту перлина.
Минає ще один календарний рік. Чим же запам’ятався цей рік? Звичайно –перемогами. Кожного року вихованці закладу показують свою майстерність на різноманітних обласних, всеукраїнських конкурсах де, як правило, посідають найвищі сходинки. Урожайним на досягнення став і цей рік. Подорожуючи країною фантазії та творчості – саме так ми називаємо гуртки декоративно-прикладного мистецтва, діти долучаються до прекрасного, розвивають свої творчі здібності, мають можливість проявити свою неповторність, неординарність.
Щорічно вихованці гуртків декоративно-прикладного напрямку беруть участь у обласному етапі Всеукраїнських традиційних щорічних новорічно-різдв’яних виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір».У цьому році переможцями в конкурсі «Новорічній композиція» стали: І місце – Цепляєва Аліна (гурток «Фантазія», керівник Павленко Н. Г.), ІІ місце – Блохіна Крістіна (гурток «Бісероплетіння», керівник Тарасова Т. А), а в конкурсі «Український сувенір» перемогу здобули Адам Наталія (гурток «Рукоділля», керівник Чумаченко О. О.) та Крохмальна Каріна (гурток «Сувенір», керівник Кіцула Т. І.) відповідно І та ІІ місця.
Роботи наших вихованців були направлені на Всеукраїнський етап конкурсу в м. Києв та відзначені подяками Міністерства освіти та науки України національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
У грудні цього року гуртки декоративно-прикладного напрямку знову стали учасниками цих конкурсів.Сподіваємось, що ми незабаром будемо вітати їх з перемогою.
Методист з виховної роботи ЗР ЦДЮТу Медвєдєва О.В.

Додати коментар