В очікуванні свята…

59-f-1У дитячому навчальному закладі «Казка», який входить у структуру Петрівського НВК, готуються до свята. І дорослі, і діти в очікуванні казкового ранку. А допоки ще Дід Мороз десь в дорозі, ми завітали до малечі.
Не зважаючи на те, що на вулиці немає снігу і зовсім поки що не зимно, у садочку діти вірять у казку і частково створюють її рученятами. Так група «Веселка» з пластилину наліпила цілу купу сніговиків, у кожного в руках прапорець з іменем автора, а дітки з групи «Бджілки» намалювали малюночки різних новорічних прикрас та кульок. Під час нашого візиту грайлива малеча теж не гаяла час, а малювала та клеїла аплікації на новорічну тематику. Навчаючись, складаючи з фігурок ялинки, з кіл – кульки на ялинку, всі стають більш обізнаними пізнайками.
Безумовно, всі діти мріють про чарівну казку новорічних подарунків. Ми запитали – про що саме – почули наступне: «Хочу ляльку», «Хочу фарби», «Хочу сучасну іграшку ніндзяго». Серед казкових образів у яких діти підуть на новорічний ранок будуть: сніжинки, попелюшки, бетмени, червоні шапочки та принци.
Успіх підготовки дітей до свята – це величезні зусилля вихователів та батьків. Цього року вихователі Людмила Болдирєва, Валентина Учанєва, помічник вихователя Альона Федорчук (група «Веселка»), Наталія Тройних, Лариса Сайко та помічник вихователя Ольга Вакулик(група «Бджілка») прикрасили групи у новорічну атрибутику, а ще підготували новорічні свята під назвами «Новорічна рукавичка» та «Новий рік на галявині». Як розповіла нам заступник директора Петрівського НВК Галина Балюк: «У садочку новорічна атмосфера, бо діти завжди є головними у ці свята, ми у свою чергу робимо так, щоб диво прийшло, і усі мрії дітей були почутими!».

Оксана Войчишина

Додати коментар