Зі святом Святого Миколая

sv-MikРедакція газети «Наша Знам’янщина» щиро вітає вас із днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай він усім принесе мир у країну! Щастя та спокій у кожну родину! Нехай посмішки рідних радують вас щодня. Бажаємо вам більше гарних та світлих моментів у житті!

Напередодні такого гарного та світлого свята редакційний колектив газети вирішив долучитися до добрих справ та принести у кожну родину часточку добра. Маленькі знам’янчани мали нагоду написати листи-привітання своїм друзям та рідним, а ми, працівники редакції, в свою чергу згодилися бути листоношами добра.

Листи привітання до Дня Миколая
Ганна Четвертакова пише листа Кірі Панкрушеній:
Привіт, дорога Кіро! Пише тобі Аня. Скоро Новий рік і усі діти, які були слухняними та добре навчалися, отримають від Діда Мороза подарунки. Я хочу, щоб Дід Мороз подарував мені ляльку або набір для малювання. А чого хочеш ти від Діда Мороза? Бажаю тобі гарних та веселих новорічних свят. До побачення! Пиши, не забувай! Твоя Аня.

Валерія Васьковська пише листа Анастасії Самосьонок:
Моя найкраща, подруго! Ми з тобою дружимо із дитячого садка. Інколи сваримося, але одразу й миримося, бо ми – справжні подружки! Наближаються новорічні свята. Я хочу побажати здоров’я тобі та твоїм близьким. Успіхів у навчанні, багато іграшок, та щоб тобі снилися найкращі сни. Нехай збуваються усі твої найкращі бажання. Я хочу, щоб ми і надалі залишалися найкращими подругами!

Ірина Скирда вітає Сергія, тітку Лілю та подругу Анастасію з днем Святого Миколая!

Додати коментар