Журналісти газети «Наша Знам’янщина» взяли участь у Національному форумі

forum-110 та 11 грудня в Києві відбувся Національний форум за проектом «Регіональні Голоси за Демократію», участь в якому також взяли журналісти газети «Наша Знам’янщина» Наталія Хандусенко та Ольга Полякова.

Метою заходу було поширення кращих практик взаємодії трьох секторів суспільства – громади, влади та бізнесу – як на локальному рівні, так і на рівні України. Серед завдань форуму була підтримка і заохочення тих журналістів та мас-медіа, хто пише про демократичні процеси, громадянське суспільство, висвітлює роботу громадських організацій для широкої аудиторії. Учасники форуму пройшли курс того, як знищувати гендерні стереотипи при владі, будувати «міст» влада-громада, повчитися передвиборчого законодавства та інше. Захід було організовано ГО «Прес-клуб реформ (м. Кіровоград) та DVV International (м. Київ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Редакція газети «Наша Знам’янщина» висловлює подяку Вікторії Талашкевич, Ользі Гріднєвій, Андрію Флоренку та Ганні Дядечко за допомогу в організації участі журналістів зі Знам’янки у Національному форумі!

forum-2

Додати коментар