До Знам’янки приїздив Олесь Довгий

48-f-82 грудня у залі засідань райради відбулася зустріч депутата Верховної Ради Олеся Довгого з новообраними депутатами міської та районної Знам’янських рад. Відкритий діалог із новообраним складом депутатів 7-го скликання Олесь Станіславович побудував на інформуванні від себе про перебіг життя парламенту країни, цікавився настроями та намірами запрошених та наголошував на об’єднанні спільних зусиль.
Першочергово Олесь Довгий наголосив, що об’єднання навколо плану дій на рівні міст і районів вкрай необхідне, при цьому зауважив, що готовий допомагати втілювати в життя важливі проекти і відстоювати інтереси населення регіону. Націлив депутат Верховної Ради на те, що тільки визначення пріоритетів і чітке планування лежать у основі ефективної роботи рад.
Розповідаючи про Верховну Раду, депутат зазначив, що йому сьогодні соромно за роботу парламенту, адже на його думку, багато людей нині там випадково, багато хто продовжує популістську риторику. Про свою особисту позицію відмітив: «Я підтримую все, що покликано до євроінтеграції, реформи силових структур тощо. Зараз я став учасником депутатської групи «Воля народу», де мене обрали секретарем. Сподіваюсь, що з часом ми зможемо зайняти в Раді більш публічну позицію.»
Щодо питання сучасного процесу децентралізації Олесь Станіславович відзначив, що вибравши європейський напрямок розвитку, ми, українці, потрапили у період новацій, який буде складним. Втім, стара система не має перспектив і вже вижила себе, тому треба робити переналаштування. На його думку, ефективна децентралізація – це добровільне об’єднання громад.

Оксана Войчишина

2 Коментаріїв

  1. BANDJI коментує:

    Смотрим статистику http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep_ngol_2?kod=0 голосовал 25 раз из 90, работяга.
    В частности воздержался на голосовании: Щодо відмови України від політики позаблоковості, Про призупинення акредитації журналістів Російської Федерації, Про відсіч збройній агресії Російської Федерації, Про запровадження персональних санкцій, Про припинення транзиту військових формувань Російської Федерації, Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Клюєва Сергія Петровича, Про подолання корупції у сфері державних закупівель, Щодо протидії політичній корупції и др.
    У меня все.

  2. Mister X коментує:

    “,,,багато людей нині там випадково,,,” А Лесик, значить, ТАМ не випадково, а за призначенням?! А хто його бачив виступаючого з трибуни ВР за народ?! А чому не написали про те, як він після зустрічі об’єднував громади за вечірнім фуршетом у кафе “Оскар” с.Водяне?! І хто там був присутній, добровільно об’єднаний?!

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..