Голосували двічі: Знам’янська районна рада без нового голови

sesiya-P11 грудня у залі засідань відбулася перша сесія 7-го скликання Знам’янської райради, під час якої новообрані депутати приступили до своїх повноважень та двічі спробували обрати голову Знам’янської райради.
Із 26 обраних на виборах 25 жовтня 2015 року депутатів райради, ранком 1 грудня до зали прийшло 24. Голова Знам’янської районної ТВК Сергій Богун поіменно назвав усіх осіб, котрих обрано депутатами нового скликання. Додав і деяку статистику: до складу нового депутатського корпусу входить 23 депутати (із 26) мають вищу освіту, 11 вже були обраними до Знам’янської райради у попередніх скликаннях, 12 обіймають керівні посади, 6 пенсіонерів; 15 чоловіків і 11 жінок. Не були присутніми двоє з оголошених: Валентина Корж та Олександр Коробченко.
sesiya-P2Згідно регламенту, затвердженого 9 грудня 2010 року (сесією попереднього скликання), депутатами було обрано склад тимчасової президії сесії: Сергія Макаренка, Дмитра Молодченка та Валентини Хильченко.
Голосування депутатів за кожне з питань відбувалося підняттям тимчасових посвідчень депутатів районної ради.
Із семи винесених на розгляд питань депутати затвердили шість, питання “Про склад постійних депутатських комісій” вирішили, за пропозиції одного з депутатів Яніни Гаврилюк, перенести на наступну сесію.
Заслухавши Звіт про роботу підготовчої депутатської групи до першої сесії райради, котрий озвучив голова групи Володимир Мухуров, обранці району прийняли його до відома. Також було розглянуто питання “Про регламент першої сесії Знам’янської райради”, “Про звернення голови РДА щодо взаємодії органів державної влади з представницькими органами місцевого самоврядування” та “Про обрання лічильної комісії”. За результатами винесених пропозицій та проведеного голосування було обрано склад лічильної комісії з наступних осіб: Лариси Ткаченко, Жирара Хачатряна, Валентини Хильченко, Яніни Гаврилюк та Володимира Мухурова.
Протягом двох спроб відбувалися вибори голови Знам’янської райради 7-го скликання. Два запропоновані кандидати Сергій Макаренко та Тетяна Михайлова двічі не могли набрати більшості у голосуючих депутатів райради. Першого разу із 24 депутатів 12 проголосувало за одного і 12 за іншого кандидата. Під час другого виборчого процесу до зали засідань завітав ще один новообраний депутат Олександр Коробченко, і кількість голосуючих відповідно збільшилась до 25 осіб. Та, на жаль, навіть вдруге депутати не обрали очільника райради: 12 і 12 голосів за кожного з кандидатів, один бюлетень мав позначку у підтримку і Сергія Дмитровича і Тетяни Андріївни, що не дало права зарахувати цей голос ні для кого з них. Голову Знам’янської райради не обрано, депутати вирішили зробити перерву у роботі сесії до нині не визначеної і поки що не оголошеної дати.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..