Цікаве життя музичної школи

55-f-3Листопад виявився дуже насиченим подіями для вихованців і викладачів Знам’янської музичної школи імені М. Лисенка. Осінній місяць, який несе сонячний настрій, не дивлячись на дощову погоду за вікном. Різноманітні конкурси, фестивалі та виступи, які надихають наших маленьких талантів на подальше подолання вершин мистецтва. А тепер декілька слів окремо про кожну яскраву подію закладу.
3-6 листопада, з нагоди Всеукраїнського Дня культури, в школі проходив ІІІ фестиваль дитячої творчості «Всі мої таланти» на тему «Моя Україна». До заходу діти готувалися майже з самого початку навчального року: малювали малюнки, виготовляли вироби, готували гуморески, постановки і танці, щоб показати свої інші таланти, крім музикальних. Потім всі свої уміння вони продемонстрували протягом фестивалю. Тобто мета заходу була розкрити дитину з нового боку, де вона матиме змогу презентувати свої навички в різних видах діяльності, які не пов’язані з їх теперішньою спеціальністю. А тема заходу «Моя Україна» довела на скільки наші діти люблять і поважають свою країну. У кінці фестивалю відбувся гала-концерт та нагородження.
14 та 15 листопада у м. Кіровоград на мистецькому факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка проходив ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності», де брали участь і вихованці Знам’янської музичної школи ім.М. Лисенка. Діти повернулися з перемогою: перше місце в номінації «сопілка» – Аліса Гіль, друге місце теж в номінації «сопілка» – Гліб Сиромятников (викладач Сергій Івасенко; концертмейстер Євгенія Коваленко), друге місце в номінації «сольний спів» – Марія Барашкіна, (викладач Алла Гумененко, концертмейстер Ганна Черепанова). Маленькі переможці гідно представили наше місто в Кіровограді: юні таланти – це наша гордість!
25 листопада в Палаці культури викладачі та вихованці музичної школи привітали учасників клубу «Ветеран» з нагоди 72-ої річниці визволення Знам’янщини. Крім звичних виступів, глядачам також були представлені деякі дитячі номери з фестивалю «Всі мої таланти».
Позашкільні навчальні заклади роблять життя дітей нашого міста яскравішим і більш насиченим, доказом цього є Знам’янська музична школа ім. М. Лисенка, викладачі прикладають всі свої зусилля, щоб дитячі серця наповнювалися радістю і щастям!

Додати коментар