Осінній ліс

51-f-3Коли жовте листя тихим полотном накриває землю, а природа у своєму спокої віщує про осінні дні, хочеться зупинитись і подивитись на цю красу уважніше. Приємно, як такі погляди на природу роблять діти разом з дорослими, адже перші вчаться любити світ, а другі – вчать його пізнавати. Днями у дитячому садочку «Теремок» відбулася осіння розвага «Осінній ліс». Дітки чотирьох років танцювали, розповідали віршики про природу. Вслухаючись у звуки осіннього лісу, розпізнавали звуки природи, спів птахів. Цікавим і доступними для дитячого світу стали розмови з казковими героями лісу: цікава і допитлива сорока, грибочок, господарка і її корова, що заблукала – всі вони разом у діалогах з малечею говорили про красу лісу, його листочки і ягідки. Танцювальні композиції хлопчиків-грибочків та дівчаток-ягідок були логічним продовженням таких розповідей. Родзинкою свята осені став виступ театру ніжок, це новий незвичний вид драматургії, коли не ручками, а ніжками показуються танцювальні номери.
Осіння розвага у садочку «Теремок» дуже позитивно продемонструвала зразок кращих практик виховання малечі, виховання, коли гра переплітається з життям, а досвід побаченого і почутого запам’ятовується!
Від імені усіх батьків вихованців дошкільного закладу висловлюємо велику подяку за організацію та проведення свята музичному керівникові Світлані Кондратьєвій, вихователям середньої групи Наталії Шаповал, Антоніні Коханевич, помічнику вихователів Вірі Гурі. Прекрасні костюми грибочків та ягідок створили Віра Гура, Ольга Мазняк. І безумовно, жодне свято у садочку не проходить без підтримки батьків дітей.

Оксана Войчишина

Додати коментар