У Знам’янці вилучили 13 видів готових страв невідомого виробництва

0f0c0b7-600Під час проведення перевірки на потужності фізичної особи-підприємця спеціалісти Знам’янського управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області виявили, що в обігу оператора ринку знаходиться готова до споживання харчова продукція, на яку відсутні супровідні документи, що підтверджують якість та безпечність харчової продукції, а також неможливо встановити походження продукції та її постачальника. Це є порушенням статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Так згідно з маркуванням, зазначеним підприємцем, в продажу знаходилася: ковбаса домашня, котлета домашня, свинячі відбивні, трикутник м’ясний, м’ясо по-французьки, салати олів’є, шуба, крабовий, «Олівія», млинці з сиром, голубці, гречка з овочами, тефтелі.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області зобов’язало підприємця вилучити зазначену продукцію з обігу.

Зазначимо, що в разі невиконання, несвоєчасного виконання рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів передбачена відповідальність з застосуванням штрафних санкцій.

ГУ Держспоживслужби в Кіровоградській області