У Знам’янці хочуть збільшити вартість проїзду в міських автобусах майже до 11 гривень

IMG_20220104_091335У Знам’янці відбулося засідання робочої групи з питання забезпечення та діяльності пасажирського автомобільного транспорту на території Знам’янської міської ТГ.
На засіданні розглядалося питання підвищення вартості проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування.Перевізники пропонують встановити тариф в розмірі 10,80 грн на маршрутах №2; №3; №4; №5 та 11,90 грн. на маршрутах №6-А; №6-Б; №6-В.

Підвищення вартості проїзду перевізники мотивують тим, що у період 2020-2021 років зросла мінімальна заробітна плата на 27,3%, мастильні матеріали збільшилися на 37,0%, автомобільні шини зросли на 13,0%, вартість запасних частин та акумуляторів зросла майже в 1,5 рази, вартість пального збільшилася на 14,0%.
Однак в результаті аналізу відділу інфраструктури та інвестиційного розвитку тариф визнаний міським головою Володимиром Сокирко як занадто високий. З перевізниками досягнуто домовленості не підвищувати ціни на проїзд. Отже, ціна на проїзд залишилась в розмірі 8 грн за одну поїздку, для дітей шкільного віку, у період з 01 вересня по 01 червня, в розмірі 6 грн. за одну поїздку (за наявності учнівського квитка).
Але у зв’язку з тим, що рішення про встановлення тарифу на перевезення пасажирів є регуляторним актом, тому дане рішення повинне пройти процедуру обговорення протягом місяця, після чого буде винесено на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради для затвердження.

Підготовано за інформацією офіційного сайту Знам’янської міської ради