Вікторія зі Знам’янки зіграє на благодійному турнірі з футзалу

futzal-1124-26 грудня в залі «Енергоспорт» відбудеться благодійний турнір з футзалу «Кубок Сила і Честь» сезону 2021 року.

Участь в турнірі візьмуть 12 футзальних колективів, сформованих з гравців, як аматорів, так і професіоналів.

Учасниками турніру будуть: СІЧ (Кропивницький), Фаворит (Кропивницький), Збірна України серед ветеранів, СК27 (Кропивницький), Арсенал-Авангард (Кропивницький), Вікторія (Знам’янка), Енерго (Кропивницький), Рятівник (Кропивницький), ФК 2005 (Кропивницький), Автолокомотив (Южноукраїнськ, Миколаївська область), Орлівка (Гайсинський район, Вінницька область), Відіван (Кропивницький).

Відбулось жеребкування Благодійного турніру з футзалу «Кубок Сила і Честь». До вашої уваги календар турніру. Нагадаємо учасники боротимуться три дні за призовий фонд в розмірі 120 тис. грн. загалом.

Всі бажаючі та не байдужі можуть на протягом трьох днів долучитися до збору коштів на лікування Олександрові Кочурі.

25 грудня, на другий ігровий день, о 16:00 відбудеться аукціон з цінних лотів, всі виручені кошти будуть передані Олександрові Кочурі на лікування. Запрошуємо всіх взяти участь та внести свою частинку допомоги.

Згідно з результатами жеребкування сформувалися наступні групи:
Група А: Вікторія, Енерго, Збірна України серед ветеранів
Група В: Відіван, ФК 2005, Орлівка
Група С: СК27, Арсенал-Авангард, СІЧ
Група D: Рятівник, Автолокомотив, Фаворит

Календар матчів турніру:
Груповий етап
24 грудня (п’ятниця)
14:00. Арсенал-Авангард – СІЧ
15:00. Енерго – Збірна України серед ветеранів
16:00. СІЧ – СК27
17:00. Збірна України серед ветеранів – Вікторія
18:00. ФК 2005 – Орлівка
19:00. Автолокомотив – Фаворит
20:00. Орлівка – Відіван
21:00. Рятівник – Автолокомотив
25 грудня (субота)
12:00. Вікторія – Енерго
13:00. Відіван – ФК 2005
14:00. СК 27 – Арсенал-Авангард
15:00. Фаворит – Рятівник
16:00. Благодійний аукціон

Матчі плей-оф
Чвертьфінали
16:30. Пара 1: 1А – 2С
17:30. Пара 2: 2А – 1С
18:30. Пара 3: 1В – 2D
19:30. Пара 3: 2В – 1D
26 грудня (неділя)
Півфінали
10:00. Переможець пари 1 – переможець пари 4
11:00. Переможець пари 2 – переможець пари 3
12:00. Матч за третє місце
13:00. Фінал

Спортивна Кіровоградщина