Земельні війни у Знам’янці

РУБРИКА «НАМ ПИШУТЬ»

Нова Влада – старі обличчя. З приходом до влади в Знам’янську ОТГ “слуг народу” почало не вистачати грошей в бюджеті для зарплати керівництву громади, адже вони не малі, а підприємців, що наповнюють бюджет стає все менше.

Усі ключові кадрові зміни в водолікарні, Знам’янській лікарні та мерії йдуть з Кропивницького, адже в ОТГ, на їх думку, своїх спеціалістів не має, а до чого приводить діяльність «прибульців» всі місцеві жителі знають.

Після обрання головного лікаря лікарні, міцно взявшись за земельні питання, заступник мера Молодченко Дмитро, який не пройшов на виборах на голову Суботцівської ОТГ, зате призначений на серйозну посаду в Знам’янці, як великий спеціаліст у всьому, адже активно працював заступником в районі, доки останній не розвалили, нароздавав  письмових вказівок правоохоронним органам перевірити самозахоплення земель сільгосппризначення на території ОТГ, а якщо ще й засіяні, то ще краще, бо є можливість маніпулювання ситуацією на власну користь. На жаль, не у всіх вистачає розуму спочатку перевіряти документи та законність, а потім влаштовувати цирк. Маючи владу, багато хто забуває, що закон в державі для всіх один незалежно від займаних посад, тому зловживання владою та перевищення повноважень передбачає покарання згідно ККУ, а тим більше якщо перешкоджає законній діяльності та наносе збитки. Не дуже думаючи та виконуючи забаганки керівництва, працівники поліції Знам’янки за підтримки прокуратури почали діяти, порушуючи закон і показуючи себе не з кращої сторони, а саме 24 липня 2021 року зупинили збір врожаю пшениці на полі, підприємцем, членом  садово-городнього кооперативу “Південний”, не зважаючи на державний акт колективної власності постійного користування на цю землю, рішення зборів та щомісячних оплат за користування землею, які були пред’явлені працівникам поліції на місці події. Далі слідчі наклали арешт на сільгосптехніку та врожай без рішення суду та заборонили її використання та подальший збір врожаю, не надавши при цьому жодних пояснень, протримавши не винних працівників до ночі та не взявши до уваги правові підстави проведення вказаних робіт на вказаній ділянці землі.

2

3

4

Тільки 28 липня 2021 року слідчому Знам’янської поліції Знам’янським судом було відмовлено в клопотанні про накладення арешту на майно та посіви.

1

Але не розуміючи законності своїх дій, не звертаючи на рішення суду, яке обов’язкове для виконання для всіх на території держави, керівництво поліції й далі надає підлеглим завідомо незаконні вказівки охороняти поле і перешкоджати збиранню на ньому врожаю, реєструючи в ЄРДР нові заяви про те саме, адже більше не має чим займатись, бо злочинці саме на полі, тому і беруть  участь в цьому три екіпажі поліції на чолі з керівником слідства, який сам не може прийняти рішення, адже є постійні вказівки зверху.

31 липня 2021року незаконні та незрозумілі дії працівників поліції продовжуються, на цей раз, нічого не пояснюючи знову, арештовується сільгосптехніка біля поля, що переїжджала на інше, перешкоджається подальша законна підприємницька діяльність, і це вже після рішення суду про незаконність цих дій.

Яка ганьба, яке зневажливе ставлення до закону, який же це правоохоронний орган? Хіба таку нову поліцію ми чекали?  На жаль, поліціянти розуміють, що неправі, але порушують закон, бо виконують накази зверху. Добре що є можливість всі дії фіксувати на відео, але чи допоможе воно комусь? Чи є в державі Верховенство права?

Ігор Матвєєв, підприємець

Текст викладено без редагування

Редакція не несе відповідальність за достовірність інформації з рубрики «НАМ ПИШУТЬ»