Під Кропивницьким правоохоронцями припинена діяльність банди, що промишляла в регіоні рекетом

3894-compressorНа Кіровоградщині силовики нейтралізували банду “смотрящего”, яка тероризувала і залякувала жителів області. Зловмисники займалися рекетом бізнесменів і координували наркобізнес через розгалужену мережу власних “осередків”, – повідомляє інформаційне агенство ASPI.

Про це повідомили в Службі безпеки України. Повідомляється, що ОЗУ організував “смотрящий”, що проживає в Кіровоградській області.

Рекетири контролювали також виготовлення і збут наркотиків і психотропів на території регіону і вимагали гроші у представників бізнесу та автоперевізників. Зловмисники для отримання вигоди застосовували методи з психологічного тиску на своїх жертв, яким погрожували фізичною розправою.

Під час обшуку за місцем проживання лідера кримінальників правоохоронці виявили бойову гранату РГД-5 та набої до стрілецької зброї калібру 7,62 мм вилучені засоби ураження направлені на експертизу.

Наразі слідчі органів безпеки повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 255-1 (встановлення або поширення злочинного впливу) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Встановлюються інші особи, які могли бути причетні до ОЗУ.