Знам’янчани готуються до свята Дня міста

1Заступник голови організаційного комітету по підготовці і відзначенню Дня міста Знам’янка, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілія Меренкова разом з начальником УМА та ЖКГ Миколою Нікітіним здійснили черговий об’їзд міста.

Наразі завершені роботи з облаштування клумб по центральній частині міста (навпроти “Ринокторгсервіс”, на площі Т.Г.Шевченка). Продовжуються роботи з покосу трави у різних куточках громади. Тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки на пішохідних переходах. Роботи з благоустрою громади будуть тривати і надалі” – інформує начальник УМА та ЖКГ Микола Нікітін.

Виконавчий комітет Знам’янської міської ради висловлює подяку ВП Знам’янській дистанції колії виробничого підрозділу «Знамянської дирекції залізничних перевезень» регіональної філії “Одеська залізниця” АТ “Укрзалізниця” (кер. Володимир Мєрнов) та ВП Знам’янській дистанцій захисних лісонасаджень регіональної філії “Одеська залізниця” АТ “Укрзалізниця” (кер. Володимир Свірбій) за допомогу у покосі трави.

Керівництво міста закликало знам’янчан своєчасно проводити роботи з покосу трави на територіях прилеглих до домогосподарств.

2

3

4

5

6

7