У жительки села Богданівка Суботцівської ТГ підозрюють ботулізм

shutterstock_205202362-pic905-895x505-76428-compressorУ жительки села Богданівка Суботцівської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області підозрюють ботулізм. Нині вона в Знам’янській міській лікарні у реанімаційному відділені, розповіла Суспільному медична директорка лікарні Валентина Парфенова.

За її словами, жінці 34 роки. У лікарню привезли напередодні (14 липня-ред.) об 11 годині. Жінка купила копчену скумбрію та з’їла 13-го липня ввечері. А зранку – запаморочення, нудота, блювання, двоїлося в очах.

“Це були явні симптоми ботулізму, але він підтверджується не так швидко. Ми звернулися до обласного інфекціоніста і він порадив зробити дезінтоксикацію та ввести сироватку проти ботулізму. Ми взяли її в обласній лікарні та ввели. Сьогодні (15-го липня) хвора почуває себе нормально, але поки ще в реанімації. До вечора точно”.

Валентина Парфенова сказала, що випишуть жительку Богданівки за 2-3 дні.

Це перший випадок підозри на ботулізм у цьому році, сказала головна санітарна лікарка області Надія Оперчук. Повідомлення про підозру до обласного центру контролю та профілактики хвороб надійшло вчора (14-го липня). До відділу досліджень біологічних факторів відправили кров жінки для підтвердження діагнозу.

Ботулізм — гостре токсико-інфекційне захворювання. Воно виникає через вживання їжі, зараженою ботулотоксинами.

Потенційно-небезпечними є усі консервовані продукти, які були погано вимиті, не правильно чи недостатньо термічно оброблені, транспортувались чи зберігались неправильно. Навіть консерви, у яких все гаразд з терміном придатності, виглядом і смаком можуть бути зараженими, адже ботулізм не можна визначити за кольором або смаком“, – розповіла Надія Оперчук.

За її словами, впродовж 2019 та 2020 років випадки ботулізму у Кіровоградській області не реєстрували. Протягом 2018 року зареєстрували 4 випадки у Кропивницькому, Світловодську, Олександрівському та Новоукраїнському районах.

1 випадок летальний у Новоукраїнському районі. Причиною отруєнь стали м’ясні та овочеві консерви домашнього приготування.