Уродженка Володимирівки виграла юнацький чемпіонат України

Onisimova-11Післястартові пристрасті Чемпіонату України U-20, який відбувся 29-30 червня, вже завершились. Всі вгамували свої емоції та з “холодним” розумом проаналізували свої виступи.

Однією з таких атлеток стала і Катерина Онісімова, яка стартувала два дні на дистанціях 3000 м та 3000 м з/п.

Але спорт – є спорт. Катерині не вистачило кількох сотих до кваліфікації на ЧЄ, але вона здобула чемпіонство на дистанції 3000 м з/п з результатом – 10:50.48 хв (РВ), а наступного дня на гладкій трійці фінішувала четвертою – 10:21.16 хв. Цього, на жаль, виявлось замало. Адже нормативи на ЧЄ наступні: 3000 м з/п – 10:50.0 хв, 3000 м – 9:48.20 хв.

Тим не менш, сама атлетка розповіла нам, чого все ж таки не вистачило до такого бажаного нормативу:

Розкажи, що там було на старті?

У перший змагальний день, були думки: відзмагатись і все. Гладку трійку бігти ми не планували, тому на стіпль-чезі виклалась на повну, щоб досягти нормативу, але не вистачило зовсім трошки.

Все ж, чи задоволена своїм результатом?

Ну, як сказати, задоволена… Я маю дуже гарні РВ на гладких дистанціях. Просто я думаю, що моя проблема в тому, що після ЧУ 18-20 червня, я перегоріла емоційно. Загалом, очікувала від себе більшого. Принаймні – я спробувала.

А що тренер сказав?

Насправді, за тренувальним планом, деякі бігові роботи ми не змогли зробити. Адже стояв вибір: або бігти змагання, або бігти роботи і не їхати на старт. Тому вибір – очевидний. Ми спробували, а далі вже будемо готуватись до наступних змагань.

Далі що? Щось плануєте?

Поки – нічого. Скоро буде Чемпіонат Світу і там дуже високі нормативи. Ми подумаємо: варто спробувати чи не варто. Можливо, взагалі, змістимо фокус на щось інше. Наразі, буду відновлюватись і починати набирати форму на осінь.

gathletics.com.ua

Катерина нині тренується у м. Дніпро під керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером є тренер-викладач КДЮСШ Суботцівської сільської ради Віталій Воровський.

Спортивна Кіровоградщина