Киця зі Знам’янки стала парижанкою (+відео)

617f3862f9bЗ притулку в мiстi Знам’янка Кiровоградської областi в Париж переїхала кiшка Вiскi. Її знайшла на вулицi директорка притулку для тварин Богдана Стоян.

Про це йдеться у сюжетi Суспiльного.

У пошуках господаря для кiшки, виклала фотографiю в соцiальнi мережi. Так познайомилась з жителькою Францiї Людмилою Пiпар, яка вирiшила забрати кiшку до себе.

”Я запитала, чи може вона показати менi кiшку, яку не забирають, на яку не звертають уваги. I вона менi показала Вiскi, яка сидiла в кутку, осторонь вiд iнших тварин. Тому я сказала, що менi все одно яку тварину взяти. Головне – подарувати любов та ласку тваринi”,– розповiла Людмила Пiпар.

За словами жiнки, до поїздки Вiскi в Париж готувати 5 мiсяцiв: робили необхiднi щеплення, робили аналiз на антитiла до сказу:

”Цей аналiз займає найбiльше часу та грошей. Якщо порахувати за курсом євро до гривнi, потрiбно майже 15 тисяч гривень, не враховуючи квиток на перевезення”.

Квиток на лiтак для кiшки коштував пiвтори тисячi гривень.

Господар Вiскi Патрик Пiпар розповiв, що у них, до приїзду Вiскi, жила кiшка Шанель. Вона до нової сусiдки звикала тиждень. Усього у них троє котiв:

”Зараз вони потоваришували: спiлкуються, граються”.

Богдана Стоян сказала, що з новими господарями Вiскi спiлкуються. Вони надсилають їй вiдео, розповiдають – як кiшка росте.

Що вiдомо:

Притулок для тварин ”Дай лапу” в Знам’янцi Богдана Стоян створила два роки тому. Нинi тут – 23 котiв. Щомiсяця на їх утримання та лiкування витрачає 27 тисяч гривень. Це, зi слiв Богдани, її власнi грошi та грошi благодiйникiв:

”Наш мiнi-притулок є приватним. Спочатку я пiдбирала-вiддавала. Потiм вдома накопичилися коти й собаки травмованi. Тому з’явилася потреба зробити притулок”.

Пiдiбраним на вулицi тваринам жiнка шукає господарiв. Каже, що, здебiльшого, тварин беруть мiсцевi жителi. За кордон з притулку поїхала одна.