У Цибулевому створили “Мультипростір “Громадський вулик”

1d20af65b680У селі Цибулеве Дмитрівської громади Кіровоградської області місцеві жителі створили “Мультипростір “Громадський вулик” (Двір для всіх)”.

Це місце для відпочинку, де за гроші Громадського бюджету встановлюють лавки, альтанки, велопарковки, освітлення. Про це Суспільному розповіла місцева жителька Тетяна Решетнікова.

За словами жінки, відпочивати у селі немає де – будинок культури та центральний парк перебувають у занедбаному стані, тому цю ситуацію вирішили виправити.

“Ми подали проєкт “Мультипростору” до громадського бюджету Дмитрівської громади на 2020 рік і отримали 60 тисяч гривень на створення дитячого та спортивного майданчиків. Нам так сподобалось, що ми вирішили розвиватися далі і виграли 40 тисяч гривень від Британської ради на облаштування лавок, смітників, альтанок, велопарковок і прожекторів на сонячних панелях”.

Облаштовували територію “Громадського вулику” під час толоки (21 червня-ред.). На неї зібралися 40 жителів Цибулевого.

“Ми забетонували велопарковку, наш майданчик повністю освітлюється, поставили 7 лавок. Закупили метал, щоб власноруч створити та встановити альтанки. Створили 5 саморобних вуликів. Висадили більше 50 дерев, плануємо клумбу з квітами. Колись тут був парк. Згодом дерева повирізали, на цьому місці почали випасати корів, все заросло бур’янами. Тому і вирішили цю територію впорядкувати”.

Відкриття Мультипростору “Громадський вулик” планують цими вихідними.

“Організуємо активності для дітей, кіновечір, відзначимо усіх часників, які долучилися до створення “Мультипростору”.

Тетяна Решетнікова сказала, що у “Громадському вулику” хотіли б встановити сцену, щоб влаштовувати фестивалі.

Суспільне Кропивницький