Кіровоградщина отримала 5850 доз вакцини Pfizer

9d1c61251e48d79c5ae4db05e4c4808d6da3cbd0Кіровоградщина отримала 5850 доз вакцини Pfizer-Biontech сьогодні, 4 червня. Про це повідомила керівниця відділу охорони материнства, дитинства та імунопрофілактики департаменту охорони здоров’я ОДА Антоніна Кодрул.

«Будемо проводити щеплення педагогічних працівників всіх закладів освіти – вищих, середніх та дошкільних. Вакцина буде використовуватися для медичних та соціальних працівників, а також осіб, які не отримали імунізацію під час двох перших етапів вакцинації. Імунізацію проводитимуть 7 мобільних медичних бригад. Вакцинація має розпочатися завтра, 5 червня. Наразі вже складений графік імунізації», – зазначила Антоніна Кодрул.

За її словами, вакцина Pfizer-Biontech є найспецифічнішою за умовами зберігання.

«Препарат зберігається при температурі – 70- (-80 градусів). Вакцина доставлена у контейнерах із сухим льодом. І щодня наша головна медична сестра її виймає увечері , щоб вона розморозилася до температури2-8 градусів. Вранці бригади її забирають і проводять щеплення. Розморожена вакцина має бути використана протягом 5 днів. Побічних реакцій серед населення від вакцини не реєстрували», – додала посадовиця.

Антоніна Кодрул зазначила, що сьогоднішня поставка передбачена для проведення першого щеплення. Вже за 21 день область отримає препарат додатково.
Нагадаємо, розробниками вакцини Pfizer-Biontech є німецька біотехнологічна компанія BioNTech та американський фармакологічний концерн Pfizer.