Поліцейські Кіровоградщини проводять комплекс профілактичних заходів під умовною назвою “Пішохід”

3465-compressorПоблизу перехресть і нерегульованих пішохідних переходів правоохоронці здійснюють контроль за дотриманням правил проїзду водіями та правил переходу проїзної частини пішоходами.
Основними причинами ДТП за участі пішоходів є перехід у невстановленому місці або на заборонений сигнал світлофора, а також неочікуваний вихід на проїзну частину самим пішоходом, а з боку водія – ненадання пішоходу переваги у русі.
Проведеним аналізом аварійності встановлено, що висока щільність транспортного потоку на автодорогах, вимушена поспішність і брак терпіння стали причиною порушення ПДР багатьма учасниками дорожнього руху.
Із початку поточного року в області сталося 33 ДТП за участю пішоходів, в яких 7 осіб загинуло та 28 отримали травми. З вини пішоходів сталося 10 автопригод, в яких 4 особи загинуло та 6 – травмовано.
Під час спілкування з учасниками дорожнього руху правоохоронці проводять профілактичні бесіди, спрямовані на неухильне дотримання правил з метою недопущення пригод за участю водії та пішоходів.

За матеріалами управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області