На Знам’янщині з клієнтами пробації проведено роботу щодо попередження деяких видів захворювань

16 квітня в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області під час проведення реєстрації клієнтів пробації представниками благодійної організації «Вільна зона», а саме регіональним консультантом Олександром Камінським та соціальним працівником Сергієм Чабанюком в рамках проекту «Заради життя» проведено тестування на ВІЛ та скринінгову анкету для в становлення факторів ризику та ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ, вірусного гепатиту С та виявлення осіб, які потребують проведення діагностики захворювання на туберкульоз.
Фахівцем з соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольгою Білокамінською клієнтам пробації проведено лекцію-бесіду на тему «Туберкульоз. Шляхи зараження та запобігання».
Такого виду хвороби є доволі актуальними в наш час. Але їх можна попередити і перш за все наявністю знань та дотриманням всіх рекомендацій, які зможуть запобігти зараженню.
У випадку, якщо не вдалося уникнути зараження, важливим в ситуації, яка склалася є вчасне виявлення захворювання та подальше лікування, яке допоможе уникнути непоправних наслідків для здоров’я та життя людини.

2Марина Марула, начальник Знам’янського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області