Золоті ручки юної леді!

48-f-3Марина Дубінка, красива світла дівчина, чиї блакитні очі випромінюють тепло, а гарна посмішка дарує чудовий настрій. Спілкування з нею залишає приємне відчуття спокою і розуміння, що усі талановиті люди є особливими. Марина має багато захоплень, які пов’язані з творчістю. Тому не дивно, що улюбленим предметом в школі стало трудове навчання, також дівчина протягом двох років відвідує гурток у Центрі дитячої та юнацької творчості.

- Марино, а яке твоє захоплення було першим?
-У сім років моя матуся навчила мене вишивати нитками. Вишивала різне, але зараз працюю лише над вишиванками. Можна сказати, що це вже моя професія. Одну свою роботу я вже продала, це була чоловіча сорочка, якою я пишаюся. На даний момент працюю над іншою вишиванкою, яка має складний візерунок. Також в планах хочу спробувати вишити рушник. Ще захоплююся в’язанням та вишивання бісером, але в цьому я поки ще початківець. Хоча вже маю першу в’язану роботу – це котик, через купу малих деталей, я зробила його за два тижні. Зараз в гуртку працюю над будиночком з тканини, він складається з багатьох зшитих частин, які фарбуються і покриваються лаком. Це дуже скурпульозна робота.

- Існує думка, що для вишивання рушника або сорочки, людина повинна мати певний внутрішній стан. Ти згодна з цим?
– Так, повністю. Я завжди вишиваю з чистим і спокійним відчуттям, створюючи особливу атмосферу за допомогою приємної музики або позитивного фільму. Це дуже важливо, бо будь-яка негативна енергія під час праці може передатися потім людині, яка буде користуватися цим виробом.

- А чим ти займаєшся у свій вільний час крім рукоділля?
– Я полюбляю дивитися фільми і слухати музику, але завжди це поєдную з працею над якимось виробом. Також постійно користуюся інтернетом, наприклад, соціальною мережею «ВКонтакті», де можна дізнатися багато чого цікавого і нового для себе. Я добре малюю, але роблю це дуже рідко, лише коли є натхнення і переважно олівцями.

- Які твої плани на майбутнє? Чи пов’язуєш його із своїми улюбленими заняттями?
– Я ще не замислювалася про це серйозно, але мрію зайнятися пошиттям аніме костюмів. Поки ще я не маю достатніх навичок для цього, і тому хочу піти вчитися за спеціальністю «Крій і шиття».

48-f-4

Довідково: аніме костюм – це одяг героїв мультфільмів або коміксів, переважно японських, їх одягають на спеціальні костюмовані ігри або фестивалі, які є дуже популярні у усьому світу. Для участі в них люди шиють костюми своїх улюблених персонажів, деякі з них є справжніми витворами мистецтва і коштують цілі статки. Ось такою яскравою і в чомусь казковою справою хоче займатися у майбутньому наша юна дівчина Марина.
Редакція бажає Маринці нових ідей для творчості та багато яскравих моментів у житті, які будуть її надихати на подальші досягнення, завжди отримувати бажані результати і мати купу можливостей для здійснення своїх мрій!

Додати коментар