Відбулася Відкрита Першість КДЮСШ Суботцівської сільської ради з волейболу (+фото)

2021-03-14_5514 березня у селі Богданівка відбулася Відкрита Першість КДЮСШ Суботцівської сільської ради з волейболу.

За підсумками змагань перше місце на змаганнях серед юнаків посіла команда Богданівського відділення №2 (тренер-викладач Закладний О.В.). Друге та третє місця відповідно посіли команди Володимирівського відділення (тренер-викладач Воровський В.В.) та Богданівського відділення №1 (Стукало В.І.).

У змаганнях серед дівчат вихованки Богданівського відділення №2 (тренер-викладач Закладний О.В.). Друге та третє місця відповідно посіли перша та друга команди Володимирівського відділення (тренер-викладач Воровський В.В.).

На церемонії закриття змагань директор КДЮСШ Суботцівської сільської ради Віктор Слюсаренко нагородив призерів змагань дипломами відповідного рівня, а переможців – кубками та висловив слова вдячності керівництву військової частини А1201 і філії Богданівської загальноосвітньої школи за надані спортивні зали для проведення змагань.

2021-03-14_8-1

2021-03-14_7-1