На Кіровоградщині кіберполіція викрила групу осіб у торгівлі фальсифікатом через Інтернет

4Працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області спільно зі слідчими поліції області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, задокументовано протиправну діяльність трьох осіб.
Встановлено, що спільники організували виробництво сільськогосподарської продукції та продавали її на майданчиках оголошень під виглядом відомих виробників. Також реалізовували підроблену продукцію до закладів роздрібної торгівлі. За попередніми даними, особи завдали близько мільйона гривень збитків українській компанії, якій належать авторські права.

Із залученням спецпідрозділу Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, поліцейські провели 9 обшуків у помешканнях осіб та у складських приміщеннях.

1
У результаті вжитих заходів вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські та сім-картки, фальсифіковану продукцію, марковану знаками відомих виробників, а також обладнання для її виготовлення та фасування.

4
Слідчі проводять розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

2

Відділ протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України