У Знам’янці дев’ятикласники дізналися як обрати майбутню професію мрії

2На сьогоднішній день світ професій різноманітний, проте попит на них дуже мінливий, тому й не дивно, що випускники шкіл часто не можуть визначитись зі своїм професійний майбутнім. Поінформувати про актуальні на ринку праці професії та допомогти учням у цій складній справі,– одне із основних завдань фахівців з профорієнтації служби зайнятості.
Днями фахівцем Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмилою Базюк, для учнівської молоді дев’ятих класів Знам’янського НВК«ЗШ №3 – гімназія» було проведено профорієнтаційний захід на тему «Моя майбутня професія».
У процесі жвавого спілкування молодь не лише отримала корисну інформацію про актуальні професії на ринку праці танавчальні заклади, у яких можна здобути омріяну професію, а й дізналася про підприємства та організації, до яких можливо працевлаштуватися після закінчення навчання.

1
Крім того, для старшокласників, які стоять на порозі професійного вибору, корисною була й інформація про Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, за допомогою якої можна дізнатися багато цікавого і нового про себе, свої професійні схильності та здібності, краще зрозуміти власні професійні інтереси.
«Якщо є бажання отримати цікаву і гідно оплачувану роботу у найближчому майбутньому – потрібно правильно визначити пріоритети вже сьогодні, а працювати над їх досягненням – вже зараз!», – саме таким є висновок профорієнтаційного заходу, який спільно сформулювали дев’ятикласники.

Людмила Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центрузайнятості