Жінці, яка задушила свою лежачу матір на Кіровоградщині, оголосили вирок

_sud06-compressorОбвинуваченій у вбивстві власної матері жительці Кіровоградщини оголосили вирок – 9 років позбавлення волі. Відповідне рішення прийняв Кіровський районний суд, інформує медіапортал DOZOR.

Так, вбивця знаходилася в квартирі разом з матір’ю, яка за станом здоров’я вела лежачий спосіб життя. Між жінками виник конфлікт на ґрунті тривалих неприязних відносин.

Обвинувачена підійшла до матері та почала наносити удари кулаками рук по обличчю на тулубі, після чого схопила потерпілу долонями обох рук за шию та почала здавлювати, до тих пір, доки потерпіла перестала подавати ознаки життя.

Судово-медична експертиза показала, що жінка померла від тяжких травм, зокрема, закритої черепно-мозкової травми, крововиливу у м’які тканини лівої тім`яно-скроневої ділянки та в центральній частині тім`я з переходом на потилицю, закритої травми шиї та інших.

Допитана в судовому засіданні обвинувачена свою вину визнала повністю, зазначивши, що наміру на вбивство не мала, однак розуміла, що своїми діями може вбити матір.

Відтак суд визнав підозрювану винною та призначив їй покарання. Втім обвинувачена може звернутися до апеляційного суду.

https://dozor.kr.ua/post/zhintsi-yaka-zadushila-svoyu-lezhachu-matir-na-kirovogradschini-ogolosili-virok-17141.html