На Знам’янщині визначено пріоритети співпраці служби зайнятості із новоствореним ОТГ

1Днями відбулася зустріч директора Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмили Компанієць з головою новоствореної Суботцівської ОТГ Андрієм Борідченком.
Під час зустрічі обговорювалася низка важливих питань, серед яких створення нових робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують додаткових соціальних гарантій, у т. ч. внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО/ООС; сприяння розвитку малого підприємництва; організація професійного навчання на замовлення роботодавців; надання інформаційно-консультаційних послуг служби зайнятості безпосередньо на території об’єднаної територіальної громади та ін.
Окремим предметом розмови стало питання організації на території громади громадських та інших робіт тимчасового характеру за участі безробітних громадян, а також розширення переліку видів громадських робіт. Учасники ділової зустрічі детально обговорили можливості бюджету громади щодо виділення коштів на організацію громадських робіт у 2021 році, адже сторони визнають, що ці роботи проводяться як в інтересах безробітних громадян, так і в інтересах громади й спрямовані на благоустрій населених пунктів.
У результаті зустрічі укладено домовленість про співпрацю щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та вирішення питання подолання безробіття у сільській місцевості.

Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості