Які обмеження діятимуть у Знам’янці під час карантину

1Міський голова Володимир Сокирко за участю своїх заступників, секретаря виконкому, секретаря міської ради, представників правоохоронних органів і відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провів нараду щодо функціонування Знам’янської міської територіальної громади у період дії посиленних карантинних обмежень (з 8 по 24 січня).

Володимир Феліксович наголосив, на дотримуванні зазначених заходів і необхідністі проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців громади про небезпеку нехтування карантинними вимогами.

Заступник начальника управління – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Сергій Манько проінформував присутніх, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України діяльність непродовольчих ринків має бути заборонена.
Так, зокрема, на ринках «Фенікс», КП «Ринокторгсервіс» дозволяєтьсяся працювати лише тим об’єктам торгівлі, що здійснюють продаж продовольчих товарів.
На ринку «Колгоспний» буде здійснюватись торгівля продуктами харчування.

Сергій Вікторович також підкреслив, що дозволяється торгівля товарами, що належать до продуктів харчування на торговельних площах, не менше як 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин.

Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише зі здійсненням адресної поставки замовлень.

Посилений карантин не передбачає обмеження роботи громадського транспорту – як міського, так і міжміського сполучення.

Також працюватимуть АЗС, фінансові установи, оператори поштового зв’язку, а також заклади медичної практики, ветеринарної практики, заклади з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів.
Перукарням та салонам краси буде дозволено працювати виключно за попереднім записом.

На завершення наради очільник міста звернувся до присутнього на нараді представника Знам’янський відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області про необхідність посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів, передбачених Постановою Кабміну України.

За інформацією офіційного сайту Знам’янської міської ради