На Кіровоградщині засудили листоношу, яка вбила пенсіонерку

ptrtrpttrptrorНа Кіровоградщині засудили листоношу, яка вбила пенсіонерку. В  будівельних рукавичках та з металевою трубою в руках підозрювану заскочили на місці пригоди.

Про це йдеться в матеріалах Онуфріївського районного суду, передає Златопіль.

Трагедія сталася 12 липня 2020 року. Підозрювана – уродженка Павлиша, працівниця місцевого відділу поштового зв’язку. Жінка уночі проникла до чужого домоволодіння, вибивши шибку у вікні дерев’яною лавою. Потім вимкнула світло в будинку, щоб господиня не подзвонила своїй доньці та не попросила допомоги. Жінка була нетверезою і мала на думці поквитатися зі клієнткою, з якою раніше конфліктувала.

Потерпіла – жінка похилого віку. В зв’язку зі станом здоров’я не могла самостійно пересуватись та чинити фізичний опір. Підозрювана підійшла до її ліжка та побила жінку. Як пояснила на суді вбивця, потерпіла ображала словесно її доньку, а в неї саму кинула ганчірку.

Сусіди почули, що бабуся в будинку кличе на допомогу і викликали правоохоронців. Коли приїхала поліція, підозрювана намагалася втекти. Швидка допомога приїхала опівночі, потерпіла ще була в свідомості. Померла пенсіонерка по дорозі в лікарню.

Обвинувачену за такі дії засудили до восьми років тюрми.