У Знам’янці відзначили військовослужбовців та волонтерів

9eb5b985 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний День волонтера, а 6 грудня в Україні – це День Збройних сил України – свято, яке сьогодні стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги.

Досить символічним є те, що ці два свята відзначаються майже в один день, адже великим є внесок волонтерів у зміцнення нашої армії.

Напередодні свят, 4 грудня, у приміщенні міської ради міський голова Сергій Філіпенко, секретар міської ради Наталія Клименко вручили відзнаки військовослужбовцям і волонтерам, які постійно допомагають бійцям на передовій у зоні проведення ООС/АТО, а саме:

Черепову Бориса Михайловича, підполковнику, тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділення забезпечення Знам’янського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Бондаренку Олександра Григоровича, майору, тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділення призову Знам’янського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Бабічу Олександра Андрійовича, підполковника, заступника командира військової частини А1201 з безпеки.

Громадській організації «Знам’янське об’єднання «Майдан» (координатор – Наталія Тишкевич).

Громадській організації «Знам’янська міська Організація ветеранів України» (голова – Ганна Бабійчук).

Громадській організації «Товариство Червоного Хреста України» (голова – Тетяна Котинська)

Громадській організації «Дай лапу» (голова – Богдана Стоян).

Також, Наталія Клименко вручила Подяку координатору громадській організації «Знам’янське об’єднання «Майдан» Наталії Тишкевич від комунального закладу “Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам” при Кіровоградській обласній раді за свідому громадську позицію, небайдужість до майбутнього країни, за надану допомогу у скрутний для нашої Батьківщини час та з нагоди Дня волонтера.

Офіційний сайт Знам’янської міської ради