У кіровоградському Прес-клубі відбувся тренінг в рамках проекту “Молодь обирає!”

45-f-15У середу, 16-го вересня у Кіровограді відбудеться одноденний тренінг для журналістів та медіа-активістів у рамках проекту “Молодь обирає!” за підтримки Фонду демократії Посольства США в Україні.

У цьому заході взяли участь і журналісти газети “Наша Знам’янщина” Оксана Войчишина, Ольга Полякова, Віктор Слюсаренко та Наталія Хандусенко.
Протягом насиченого дня для журналісти місцевих ЗМІ та медіа-активісти дізнавались про можливості, які надають сучасні мультимедійні інструменти, та обмінювались досвідом з колегами.
Під час практичних вправ учасники тренінгу відпрацьовували нові навички. Запрошені гості обговорювали нагальні проблеми журналістики, що викликало жваві дискусії.
Так, про те, як випускати успішне видання у районному центрі, розповідав Генадій РИБЧЕНКОВ, головний редактор газети “Новомиргородський вісник”, лауреат обласної журналістської премії 2006 року, володар Золотої медалі української журналістики-2013.
Про технічні аспекти друкованого видання презентував доповідь Андрій Флоренко.

45-f-16
Вікторія Талашкевич презентувала можливості он-лайн інструментів, за допомогою яких можна навіть на мобільному пристрої робити якісні та інформативні репортажі з місця подій.

45-f-17
Не залишили поза увагою і питання пропаганди. В минулому кримчанка, а тепер киянка Анна Андрієвська через Skype розповідала про мову ворожнечі у кримських ЗМІ у період окупації.
Тренінг проводився в рамках проекту “Молодь обирає”, який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Тусовка

Додати коментар