ДП «Чорноліський лісгосп» здійснює реалізацію новорічних ялинок

7788888ДП «Чорноліський лісгосп» лісові красуні, для новорічних свят, спеціально вирощує на відповідних плантаціях протягом 5- 8 років, які потім перевозяться на майданчики для реалізації новорічних ялинок населенню. Цього року підприємство планує реалізувати 4200 шт. новорічних ялинок.

Громадяни зможуть купувати ялинки з спеціальних майданчиків для роздрібної торгівлі за адресами:

с. Водяне провулок Шкільний 1. – торговельний павільйон Лісовичок, Відповідальна особа Омельковець Олена Григорівна, т. 7-50-23;

с. Дмитрівка вул. Козацька 36 – Дмитрівське лісництво

Відповідальна особа Слюсаров Сергій Сергійович, т. 7-50-25;

а також з 01.12.2020 р.

м. Знам’янка провулок Станційний 11 – Знам’янське лісництво

Відповідальна особа Радзевіло Олександр Олександрович, т. 7-47-15.

В передсвяткових клопотах не потрібно забувати, що ялинка повинна бути не тільки красивою, а й безпечною! Адже в першу чергу вона призначається дітям! Справжня жива ялинка-красуня є безпечною та привабливою, чого не скажеш про штучну.
Відпуск новорічних ялинок проводиться за цінами, згідно прайсу з обов’язковим маркуванням штрих-кодом на спеціальних самоклейках або бирках.Перевірити законність походження ялинки можна на сайті ukrforest.com, ввівши номер із самоклейної етикетки або бирки яка прикріплена до ялинки.

У 2020 році ДП «Чорноліський лісгосп» здійснює реалізацію новорічних ялинок по наступних цінах:

0d14a33e1a49
Працівники лісгоспу вже організували цілодобову охорону хвойних молодняків від незаконних рубок. Для протидії браконьєрству бригади працівників державної лісової охорони, поліції та природоохоронних органів будуть здійснювати цілодобові рейди.

Особи, винні у незаконній рубці новорічних ялин, притягуються до адміністративної відповідальності. Крім того, лісопорушник відшкодовує шкоду, заподіяну лісовому господарству.