Районний центр первинної медико-санітарної допомоги передано місту Знам’янка

454555520 листопада 2020 року відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання.

Окрім передачі майна об’єднаним територіальним громадам, які є правонаступниками районної ради було прийнято ще кілька важливих рішень.

Так, зокрема, комунальне некомерційне підприємство Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Знам’янської районної ради передано на баланс Знам’янської міської ОТГ і продовжено контракт з його директором Русланом Пушкаренком. Правильність рішення передачі цього підприємства місту Знам’янка покаже час. А чому не передали частинами Суботцівській та Дмитрівській ОТГ? Чи не станеться занепад, як це сталося після передачі на міський баланс Центральної районної лікарні? Нагадаємо, що лікарня була об’єднана з міською імені Лисенка і нині не отримує кошти від Кабінету Міністрів України на лікування хворих на коронавірус, а міська влада Знам’янки у свій час відмовилася від реконструкції приймального відділення лікарні.

Відзначимо, що рішення долі комунального підприємства Районна аптечна мережа “перебуває у повітрі”.