У Знам’янському районі вдруге протестували проти закриття аптек (+відео)

87f33c43f1e7dУ Знам`янці Кіровоградської області протестували проти закриття аптек. Вимагали не ліквідовувати комунальне підприємство “Районна аптечна мережа”, – розповіла його керівниця Олена Слободніченко. Підприємство має два десятки аптек у Знам’янському районі. Це друга акція протесту його працівників. Про це повідомляє Суспільне.

О 8.45 біля будівлі районної адміністрації зібралися семеро працівників комунального підприємства “Районна аптечна мережа” з плакатами “Ні поповненню рядів безробітних”, “Дайте можливість нам працювати”. Тут п’ята частина колективу – каже керівниця підприємства.

“Зважаючи на тяжку епідситуацію, ми залишили людей на постах, не викликали людей із села, зараз підвищений попит на ліки. Підприємство обслуговує у Знам’янці одну аптеку цілодобово і 21 село, де немає жодної іншої аптеки. Штатних працівників 20, і 15 реалізують ліки у амбулаторіях та фельдшерських пунктах”, – розповіла Олена Слободніченко.

Протестувати вирішили сьогодні, бо запланована 46-та сесія райради: “Питання про долю нашого підприємства не визначене. Ми сподіваємося, що нас таки передадуть голові Суботцівської ОТГ, який сказав на минулій сесії, що готовий нас взяти. Але у нас є інформація, що нас все одно хочуть ліквідувати”, – хвилюється директорка.

На сьогоднішньому засіданні сесії питання про передачу підприємства не розглядатимуть, – розповів заступник голови райради Дмитро Молодченко: “У нас 42 питання, вважаємо, в першу чергу мають вирішитись питання соціальної сфери – це школи, дитсадки, лікарні, амбулаторії, бібліотеки. А питання наших комунальних підприємств розглядатимемо, коли вже по передачі будуть досягнуті домовленості. Були певні домовленості, але партнери змінили свою думку, і на сьогодні все ще в стадії обговорення”.

Голова Суботцівської громади Андрій Борідченко пояснив, чому не домовились про передачу підприємства. “Знам`янка претендує на нерухоме майно аптечної мережі. Це приміщення по вулиці Трудовій, 300 квадратних метрів. В зв’язку з тим, що я не погодився віддати це приміщення, і наполягав на передачі його “в долях”, сьогодні з`ясувалось, що керівництво райради вирішило на сесії це питання не вирішувати. Зараз Знам`янка продовжує наполягати на своїх інтересах, без врахування інтересів громад району”, – вважає голова громади.