У Знам’янці сформували єдиний виборчий список кандидатів у депутати міської ради

1091133-compressorУ Знам’янці сформували єдиний виборчий список кандидатів у депутати міської ради.

СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
1. Косопльоткіна Наталія Леонідівна
2. Муравська Лариса Миколаївна
3. Корнієнко Наталія Василівна
4. Пугач Володимир Георгієвич
5. Копинець Анатолій Юрійович
6. Сінокоп Оксана Сергіївна
7. Заруцький Андрій Анатолійович
8. Іванова Світлана Миколаївна
9.
10. Бродченко Тетяна Іванівна
11. Печений Сергій Вікторович
12. Муравська Наталія Василівна
13. Нужний Володимир Дмитрович
14. Іванова Алла Іванівна
15. Алтухова Лілія Володимирівна
16. Лисенко Людмила Миколаївна
17. Мостовий Олександр Євгенович
18. Александренко Олена Дмитрівна
19. Бульба Олена Євгенівна
20. Назаренко Володимир Григорович
21. Косопльоткін Володимир Володимирович
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
1 Крюков Віктор Васильович
2 Громко Анатолій Вікторович
3 Михайлова Світлана Анатоліївна
4 Романюк Олександр Миколайович
5 Грідіна Оксана Василівна
6 Шмигаль Ігор Павлович
7 Рожков Олег Анатолійович
8 Старостенко Олександр Іванович
9 Болдирєва Ірина Володимирівна
10 Борозна Ірина Валентинівна
11 Круванд Богдан Олегович
12 Паламарчук Олександр Семенович
13 Ткаченко Сергій Володимирович
14 Дернова Анастасія Юріївна
15 Цвігун Вікторія Олегівна
16 Кленін Олександр Олександрович
17 Ларіонов Вадим Васильович
18 Смик Марина Тимофіївна
19 Ринда Тетяна Вячеславівна
20 Бондарь Михайло Олегович
21 Возна Олена Миколаївна
22 Кобилочний Максим Юрійович
23 Проценко Ірина Іванівна
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
1. Тесленко Анатолій Вікторович
2. Меренкова Лілія Іванівна
3. Крижановський Ігор Борисович
4. Бойко Світлана Василівна
5. Гмиріна Вікторія Володимирівна
6. Грицюк Алла Анатоліївна
7. Коваль Микола Іванович
8. Тюпа Фарангіз Камчибеківна
9. Міняйчев Сергій Валерійович
10. Качанов Ігор Олексійович
11. Яровий Юрій Васильович
12. Сидоренко Вероніка Вікторівна
13. Скічко Олександр Юрійович
14. Копилов Віктор Володимирович
15. Шемчук Ніна Михайлівна
16. Озеряний Олександр Анатолійович
17. Савіцька Наталія Сергіївна
18. Кадацький Володимир Іванович
19. Дар’єв Андрій Володимирович
20. Величко Ганна Вікторівна
21. Корнієнко Сергій Вікторович
22. Колоусов Олег Іванович
23. Акімова Тетяна Іванівна
24. Янкова Юлія Олександрівна
25. Самборський Сергій Олександрович
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
1 Кадеров Віктор Петрович
2 Тишкевич Наталя Миколаївна
3 Сурдул Михайло Дмитрович
4 Савранська Світлана Миколаївна
5 Іванов Петро Євтихійович
6 Свірбій Світлана Анатоліївна
7 Сєргєєв Олексій Юрійович
8 Поляков Володимир Віталійович
9 Клюка Наталія Олександрівна
10 Подлєсний Віктор Володимирович
11 Браїм Анжеліка Сергіївна
12 Бондаренко Сергій Григорович
13 Клюка Юрій Григорович
14 Шкляренко Алла Михайлівна
15 Олійник Володимир Валентинович
16 Тропіна Ольга Миколаївна
17 Чекан Андрій Іванович
18 Азарова Марія Олексіївна
19 Федів Генадій Іванович
20 Літвінчук Тамара Іванівна
21 Лук’янов Сергій Олександрович
22 Трошина Тетяна Володимирівна
23 Дунін Іван Григорович
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА»
1 Чорний Олег Олександрович
2 Колебіденко Володимир Олександрович
3 Іваненко Інна Іванівна
4 Коробка Олексій Федорович
5 Крайванець Ольга Юріївна
6 Бульдович Віталій Володимирович
7 Шапошніков Павло Вікторович
8 Назарова Ксенія Костянтинівна
9 Лифарь Олена Михайлівна
10 Поциба Алла Володимирівна
11 Проценко Олег Володимирович
12 Літвінова Тетяна Олександрівна
13 Олізько Оксана Олександрівна
14
15 Коробка Ігор Олексійович
16 Стеблина Олександр Іванович
17 Глуховська Наталя Володимирівна
18 Войт Валентина Михайлівна
19 Дяченко Любов Володимирівна
20 Балаш Андрій Михайлович
21 Чорна Оксана Володимирівна
22 Кравець Ігор Іванович
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»
1 Майборода Юрій Георгійович
2 Захарчук Олександр Вікторович
3 Грінченко Ігор Григорович
4 Ємченко Людмила Юріївна
5 Голікова Олена Григорівна
6 Мороз Андрій Іванович
7 Курган Петро Павлович
8 Носкова Ніна Іванівна
9 Маслій Мирослав Михайлович
10 Гола Юлія Олександрівна
11 Кіблик Володимир Степанович
12 Сикалова Катерина Вікторівна
13 Васильєв Ігор Віталійович
14 Сидоренко Андрій Андрійович
15 Фатовенко Світлана Іванівна
16 Голіков Анатолій Миколайович
17 Сафронов Віталій Васильович
18 Джерело Олена Анатоліївна
19 Велика Ольга Григорівна
20 Майборода Сергій Георгійович
21 Малюта Анатолій Трохимович
22 Півторак Лариса Григорівна
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД
ПАРТІЇ ПЕНСІОНЕРІВ УКРАЇНИ
1. Бабійчук Ганна Олексіївна
2. Василашко Михайло Іванович
3. Гундаренко Олена Олександрівна
4. Довгаленко Володимир Іванович
5. Половко Валентина Анатоліївна
6. Олійнічук Віктор Тихонович
7. Гаврилюк Яніна Іванівна
8. Кобилинський Михайло Петрович
9. Бєлан Наталія Петрівна
10. Бондар Володимир Степанович
11. Павленко Олена Валентинівна
12. Кірносов Василь Іванович
13. Жемна Галина Дмитрівна
14. Муленко Станіслав Олександрович
15. Ткаченко Ігор Іванович
16. Демченко Надія Марківна
17. Самойленко Віктор Сергійович
18. Чумаченко Ольга Михайлівна
19. Русенко Віктор Олександрович
20. Котинська Тетяна Степанівна
21. Ісаєва Галина Станіславівна
22. Базавлук Олександр Орестрович
23. Корж Раїса Олександрівна
24. Васильєв Сергій Вікторович
25. Стрельцова Раїса Миколаївна
26. Коровін Олег Георгійович
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
1 Григораш Юрій Петрович
2 Зіньковська Ірина Валентинівна
3 Кузін Олег Миколайович
4 Кирпа Олена Миколаївна
5 Гребенюк Сергій Анатолійович
6 Ярмиш Валентина Іванівна
7 Москаленко Сергій Борисович
8 Фесюн Микола Степанович
9 Антоненко Олег Савелійович
10 Адамович Надія Анатоліївна
11 Каратєєв Сергій Всеволодович
12 Дробаха Ніна Іванівна
13 Нетреба Віталій Іванович
14 Наконечна Людмила Дмитрівна
15 Нетреба Іван Миколайович
16 Небензя Вікторія Володимирівна
17 Рябов Олег Михайлович
18 Аркавенко Наталія Михайлівна
19 Шмалько Юрій Олексійович
20 Клименко Андрій Михайлович
21 Толкачов Віктор Іванович
22 Бак Лілія Олександрівна
23 Манько Сергій Вікторович
24 Білан Оксана Анатоліївна
25 Манін Владислав Вячеславович
26 Давидов Микола Миколайович
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»
1 Гребенюк Олег Володимирович
2 Захарчук Тетяна Василівна
3 Войчишина Оксана Миколаївна
4 Перемот Оксана Григорівна
5 Роздобудько Олександр Володимирович
6 Гребенюк Юрій Володимирович
7 Михайлов Віталій Вікторович
8 Козачек Вікторія Георгіївна
9 Скляровський Єгор Євгенійович
10 Ковтунович Любов Іванівна
11 Кубицький Богдан Вікторович
12 Довбенко Ігор Олександрович
13 Бардюжа Олена Володимирівна
14 Щербина Світлана Олегівна
15 Гуров Сергій Анатолійович
16 Стрілець Наталія Петрівна
17 Горбуленко Володимир Станіславович
18 Солодов Андрій Анатолійович
19 Шелудько Ольга Миколаївна
20 Барабаш Олександр Миколайович
21 Решетиловська Леся Володимирівна
22 Войчишин Павло Васильович
23 Хандусенко Наталія Іванівна
24 Шорсткий Володимир Іванович
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
1 Клименко Наталія Миколаївна
2 Лук’яниця Майя Андріївна
3 Бойчук Ольга Іванівна
4 Луц Олексій Іванович
5 Сопільняк Юрій Михайлович
6 Коленченко Надія Іванівна
7 Філіпова Світлана Миколаївна
8 Терновий Микола Макарович
9 Усаченко Інна Анатоліївна
10 Плющ Денис Сергійович
11 Дзюба Олександр Іванович
12 Савченко Сергій Григорович
13 Корецька Євгенія Анатоліївна
14 Тананайко Володимир Леонідович
15 Бубнова Світлана Степанівна
16 Артем Валерій Володимирович
17 Нікітін Микола Миколайович
18 Полєжай Дмитро Петрович
19 Гетманенко Юлія Володимирівна
20 Тищенко Світлана Сергіївна
21 Каплун Олександр Вікторович
22 Шматко Ярослав Петрович
23 Доценко Олена Володимирівна
24 Микуляк Інна Вікторівна
25 Слободніченко Тетяна Петрівна
26 Заєць Лілія Леонідівна
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»
1 Данасієнко Неля Михайлівна
2 Пашко Сергій Георгійович
3 Сільман Вікторія Володимирівна
4 Пастух Костянтин Костянтинович
5 Маханько Вікторія Олександрівна
6 Дубровський Володимир Володимирович
7 Пашко Інна Василівна
8 Кучерявий Руслан Васильович
9 Чуракова Світлана Степанівна
10 Гребенюк Ганна Петрівна
11 Головченко Ірина Юріївна
12 Смалько Марія Володимирівна
13 Сайко Олександр Анатолійович
14 Смалько Володимир Анатолійович
15 Таран Олександр Володимирович
16 Куцова Людмила Миколаївна
17 Кіріченко Крістіна Василівна
18 Кубряк Євгеній Вадимович
19 Алєксєєв Ярослав Вікторович
20 Молодченко Дмитро Володимирович
21 Розанов Михайло Сергійович
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
1 Іваськів Тетяна Анатоліївна
2 Джулай Володимир Олександрович
3 Лаптєва Любов Олександрівна
4 Зайченко Віталій Вікторович
5 Чернявський Олег Миколайович
6 Балюк Галина Дмитрівна
7 Іванов Віктор Сергійович
8 Черкас Наталя Леонідівна
9 Солдунов Михайло Сергійович
10 Клімова Світлана Володимирівна
11 Кучер Вадим Миколайович
12 Бурман Марина Юріївна
13 Попов Олег Олександрович
14 Ткаченко Наталія Володимирівна
15 Самарін Федот Васильович
16 Коляда Володимир Вікторович
17 Береза Тетяна Володимирівна
18 Рябов Ігор Михайлович
19 Хороленко Тамара Петрівна
20 Ульяніч Євгенія Анатоліївна
21 Ладан Світлана Віталіївна
22 Суботін Євген Олександрович
23 Марула Марина Юріївна
24 Греков Сергій Вікторович
25 Попова Ірина Вячеславівна
26 Вакулик Сергій Олександрович
СПИСОК КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
1 Сокирко Володимир Феліксович
2 Шевченко Галина Володимирівна
3 Зеленська Вікторія Володимирівна
4 Балик Наталія Петрівна
5 Тітарев Олег Борисович
6 Бабаєва Світлана Миколаївна
7 Гріщенко Світлана Якубівна
8 Буряк Вадим Юрійович
9 Щуров Віталій Валентинович
10 Дернова Наталія Олександрівна
11 Семиніна Людмила Іванівна
12 Гарькавий Ігор Анатолійович
13 Суслов Леонід Григорович
14 Швайка Петро Митрофанович
15 Грибова Юлія Василівна
16 Кондратьєв Роман Семенович
17 Рябич Олег Леонідович
18 Лежанська Еліна Василівна
19 Філоновський Вячеслав Євгенович
20 Пересадченко Ліана Володимирівна
21 Сіньова Ольга Юріївна
22 Пащенко Ігор Віталійович
23 Бігіб Анатолій Валентинович
24 Дудник Ігор Петрович
25 Костенко Катерина Олександрівна
26 Тузов Юрій Олександрович

Додати коментар