Оперативна інформація щодо COVID-19 на Знам’янщині

5e2ed86e1f6e9-43_mainjpg-20997_0З початку квітня поточного року на Знам’янщині зареєстровано 19 випадків лабораторно підтвержденого захворювання COVID-19, з них у десяти мешканців міста та дев’яти мешканців району (с.Суботці- 5 випадків, Мошорине- 2, Новотрепівка- 1, Богданівка- 1).
Відповідно до заключеного договору з Національною службою здоров’я України на базі підприємства створена мобільна бригада з метою реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та збір біоматеріалу для проведення тестування методом ПЛР.
Станом на 21 вересня 2020 року працівниками мобільної бригади було здійснено 1044 заборів біоматеріалу та доставлено для дослідження методом ПЛР в умовах ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України».
Працівникам мобільної бригади проводиться доплата у розмірі 300 відсотків відповідно до фактично відпрацьованого часу.
У липні 2020 року Державною службою України з питань праці проведено перевірку з приводу правильності та повноти оплати праці членам мобільної бригади – ПОРУШЕНЬ НЕ ВИЯВЛЕНО.
Відповідно до чинного законодавства безкоштовному обстеженню методом ПЛР підлягають такі категорії населення:
✅Пацієнти з хронічними ознаками корона вірусної хвороби та пневмоніями;
✅Особи, що контактували з хворим із підтвердженим випадком COVID-19;
✅Особи з імуносупресією (пацієнти, які мають онкологічні захворювання), які потребують планової госпіталізації та/або операції;
✅Усі особи з позитивним результатом обстеження методом ІФА.
Для планової госпіталізації пацієнтів на стаціонарне лікування необхідно мати направлення від сімейного лікаря та результат негативного дослідження методом ІФА.

 

КНП “Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..