На 32 об’єктах місцевих автодоріг Кіровоградщини триває активна фаза ремонтних робіт

remont-1496064983-compressorУ межах програми Президента України “Велике будівництво” державним підприємством “Агентство місцевих автомобільних доріг” продовжуються капітальні та поточні середні ремонтні роботи на 32 об’єктах.

Станом на 18 вересня у повному обсязі завершено роботи на 39 об’єктах з 71.

ТОВ “МОСТОБУВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112″ закінчив підготовчі роботи із капітального ремонту мосту по вул. Кропивницького, що у м. Кропивницькому: встановлено усі необхідні дорожні знаки та інформаційні вказівники про тимчасові зміни у схемі дорожнього руху.

Підрядник також улаштував місток через р. Інгул, тимчасові дерев’яні сходи для пішоходів та приступив до демонтажу зношених частин мосту.

ТОВ “БК ЄВРОДОР” в межах поточного середнього ремонту із загальною вартістю у 9 млн. грн. улаштував паркувальний майданчик біля місця поховання Миколи Скляра, що у с. Розумівка Олександрівського району, та підготовував основу для подальшого укладання асфальтобетонного покриття. По вул. П’ятихатській наразі улаштовано верхній шар покриття із дрібнозернистого асфальтобетону, підрядник виконує роботи із укріплення узбіч.

У Новоукраїнському районі на ділянці км 8+150 – км 13+550 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О121403 Новоукраїнка – Глодоси протяжністю у 5,4 км ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП” улаштував обидва шари дорожнього покриття, виконує роботи із укріплення узбіч, далі за планом – нанесення розмітки.

У м. Новомиргород ПП “ЕФЕКТ” наразі виконує роботи із укладання верхнього шару покриття із дрібнозернистого асфальтобетону в межах поточного середнього ремонту вулиць: Соборності, Євгенія Присяжного , Андрія Гурічева, Миколи Зерова, Транспортної, Бродських (від мосту через річку Велика Вись до перехрестя з вулицею Ганни Дмитрян). Договірна ціна ремонту складає 14 млн. 616 тис. 700 грн.

Для п’яти комунальних об’єктів отримано дозвільні документи на виконання капітальних ремонтів. Таким чином підрядними організаціями розпочато роботи:

  • у Добровеличківському районі ТОВ “ПФ” капітально відремонтує дорожне покриття двох вулиць в м. Помічна: вул. Горького та вул. Виноградної; договірна ціна ремонтів – 3945 тис. грн. та 6906 тис. грн. відповідно;
  • у Новоукраїнському районі ТОВ “ПФ” працює із капітального ремонту вул. Паризької (від вул. Піщанобрідської до провулку Херсонський ), що у м. Новоукраїнка, вартість ремонту за договором – 3382,5 тис. грн.
  • в Онуфріївському районі ПП “ЕФЕКТ” капітально ремонтує частину вулиці Шевченка (від магазину до перехрестя з вулицею Калашнікова), що у селі Куцеволівка, (ціна ремонту за договором складає 5085 тис. грн) та дорожне покриття по вул. Молодіжній, що у с. Омельник, де вже проведено фрезерування існуючого покриття та улаштовано вирівнюючий шар із асфальтобетонної суміші.

1

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..