На Знам’янщині відбулися змагання до Дня фізичної культури та спорту

112 вересня у селі Петрове (Знам’янський район) відбулися змагання до Дня відзначення фізичної культури і спорту та 70-річчя утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Змагання проводилися з дартсу, армспорту (чоловіки та жінки), піднятті гир, перетягування канату та футзалу. У змаганнях з підняття гир перемогли богданівці Владислав Халявинський та Євген Скок. Друге та третє місце відповідно посіли Михайло Рудик і Максим Чумаченко (Трепівка) та Сергій Скорбич і Олександр Поляков (Мошорине). Відзначимо, що 65-ти річний Михайло Рудик був найстаршим учасником змагань.
У змаганнях з армспорту серед чоловіків перше місце посів Костянтин Венгерський (Богданівка). Другим та третім у цій дисципліні відповідно були Ярослав Куретенко (Цибулеве) та Микола Мельник (Мошорине). У жінок в армспорті перемогу здобула Софія Передерій з Богданівки. Другою була Юлія Богун (Петрове). У дартсі перемогу здобув Анатолій Головатенко (Цибулеве). Срібну та бронзову нагороди відповідно здобули Євген Бандурка (Богданівка) та Євген Семчук (Володимирівка).
У перетягуванні канату перемогу здобула команда з села Богданівка. Друге та третє місця відповідно посіли володимирівці та мошоринці. У змаганнях у футзал перше місце здобула команда села Володимирівка, яка у фіналі з рахунком 1:0 здолала Цибулеве. У матчі за третє місце Богданівка впевнено перемогла Петрове – 6:2.
У загальнокомандному заліку змагань перше місце впевнено посіла команда села Богданівка, яка набрала 72 очка. Другими стали спортсмени з Володимирівки – 54 очка. Бронзовими призерами змагань стала команда села Цибулеве – 51 очко.
На церемонії закриття змагань, яку провели начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Сидоренко, головний спеціаліст відділу Віктор Слюсаренко та керівник районної організації ВФСТ «Колос» Сергій Богун, переможець та призери загальнокомандного заліку були нагороджені медалями відповідного гатунку. Також переможці та призери в окремих індивідуальних дисциплінах були нагороджені медалями та грамотами, у командних – дипломами. Переможці змагань з перетягування канату і футзалу, а також у загальнокомандному заліку, отримали кубки.