Богданівський Промінь став володарем Кубка Знам’янського району

423 серпня у селі Дмитрівка відбувся розіграш Кубка Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Участь у турнірі взяли чотири команди: Нива (Цибулеве), Промінь (Богданівка), Хлібодар (Суботці) та ФК Дмитрівка. У першому півфіналі Промінь пройшов Хлібодар у серії пенальті – 5:4. Найбільш результативним матчем на турнірі став другий півфінал – було забито чотири голи. Сергій Білоголовий у першому таймі матчу вивів Ниву вперед. У другому таймі Євген Артьомов зрівняв рахунок. А згодом в інтервалі кількох хвилин Олександр Постільняк оформив дубль і приніс перемогу Ниві – 3:1.

У матчі за третє місце Дмитрівка з рахунком 1:0 переграла Хлібодар. Єдиний гол забив капітан дмитрівчан Сергій Назаренко, який реалізував пенальті. У вирішальному матчі турнірі в основний час зустрічі голів не було забито і переможець змагань визначався у серії пенальті. І знову футбольна фортуна посміхнулася Променю, який і виграв турнір.

Змагання відбулися за сприяння Знам’янської районної федерації футболу, відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та районної організації ВФСТ Колос АПК.

Півфінали:

Промінь – Хлібодар – 0:0 (пен 5:4)

ФК Дмитрівка – Нива – 1:3 (0:1) (Артьомов, 30 – Білоголовий, 10; Постільняк, 41, 43)