Усівка перемогла Промінь у Відкритому чемпіонаті Знам’янського району

football-compressor1У матчі п’ятого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року богданівський Промінь на виїзді поступився команді Усівка (Олександрія).

У першій половині першого тайму матчу господарі забили два голи, які вплинули на подальший хід поєдинку. Гості замінами у середині матчу постаралися зміни гру на полі, але не вдалося. На 53-ій хвилині матчу Літвін довів рахунок до розгромного. У наступній атаці богданівська команда один гол відіграла. А у середині другого тайму Казьмін встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:1.

Усівка (Олександрія) – Промінь (Богданівка) – 4:1 (2:0) (Бульба, 12; Федан, 21; Літвін, 53; Казьмін, 67 – Костін, 54)
1 серпня. с. Новий Стародуб. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 5.
Арбітр – Олексієнко Микола (Знам’янка)
Асистенти арбітра – Піценко Ігор (Олександрія) та Кошеленко Валерій (Олександрія)
Усівка: Цапенко, Кузнецов (Козачук, 82), Казьмін (Урімов, 82), Криволапов, Кожемяченко, Бульба, Федан (Кузьменко, 72), Літвін (Шпак, 72), Ніколенко (Довгаленко, 61), Середа (Скрипка, 64), Стадниченко (Трачук, 56)
Промінь: Шеховцов (Розумяк, 46), Чурік (Білоголовий, 66), Базака, Скок, Долинський, Шевцов, Сітніченко (Буханець, 83), Олійник (Жураківський, 58), Костін, Шандра (Завальнюк, 40), Семенюк (Наводничий, 72)
Попередження: Федан, 47.