Оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірус на Кіровоградщині

5e2ed86e1f6e9-43_mainjpg-20997_0167 мешканців Кіровоградської області пройшли минулої доби обстеження на коронавірус.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА сьогодні, 28 липня.

Згідно результатів ПЛР-тестування, виявили два нових випадки захворювання на COVID-19. За словами Олега Рибальченка, йдеться про жінку зі Знам’янки та жінку з Кропивницького.

Одужали від хвороби два чоловіка та жінка з обласного центру.

1

Згідно визначених критеріїв, Кіровоградщина станом на 28 липня не відноситься до регіонів зі значним поширенням коронавірусної інфекції. Це передбачає можливість продовження послаблення обмежувальних заходів.
Натомість із 1 серпня рівень епідеміологічної небезпеки буде визначатись за такими рівнями як «зелений», «жовтий», «помаранчевий» і «червоний».
Рівень епіднебезпеки буде встановлюватися за результатами оцінки епідемічних показників і визначатися рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС. Інформація про це в розрізі областей висвітлюватиметься на офіційному сайті Кабінет Міністрів України.
Як пояснила головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук, перегляд рішення про зміну рівня епідемічної небезпеки на території регіону або його окремих адміністративно-територіальних одиниць із «жовтим», «помаранчевим» або «червоним» рівнем можливий не частіше, ніж один раз на п’ять днів.

 

Інформує Кіровоградська ОДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..